Zniżkuj.pl - promocje, zniżki, kupony rabatowe
Szczegóły oferty

Kolekcja tkanin Mandala -30%

Ważny do:
2010-04-30

decoria.pl

Lokalizacja
cały kraj

Opis
Jeśli chcesz przenieść klimat egotycznych podróży do swojego wnętrza polecamy tkaniny Mandala. W skład tej kolekcji wchodzą wysokiej jakości, podwójnie tkane, grube, z wyraźną strukturą, tkaniny żakardowe. Egzotyczne motywy połączone z meblami w stylu kolonialnym lub klasycznymi meblami z ciemnego drewna kreują swoisty i oryginalny klimat wnętrza. Współczynnik tarcia [Cic] 10 000.

Link
http://www.dekoria.pl/offer/fabrics_collection/15/Mandala-30

Link dla znajomego

Bądź na bieżąco
Reklama

Home / Jak to działa? / Kategorie / Dodaj zniżkę / O nas / Reklama Facebook / NaszaKlasa / Grono / Twitter / Śledzik

Zniżkuj.pl jest serwisem umożliwiającym wszystkim zainteresowanym znalezienie zniżek w internecie. Swoje promocje dodają u nas bezpośrednio sklepy internetowe i stacjonarne - dzięki temu masz dużą pewność, że dana promocja jest aktualna. Nie musisz już przeszukiwać tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert - wystarczy, że wejdziesz do naszego katalogu zniżek. Posiadamy wiele ofert w najpopularniejszych kategoriach i robimy wszystko, żeby ułatwić Ci korzystanie z aktualnych rabatów.

Aby wykorzystać dobrą okazję, zalecamy dołączyć do społeczności sympatyków znizkuj.pl - dzięki temu będziesz mógł śledzić najciekawsze oferty i promocje z większośći sklepów internetowych. Możesz również dołączyć do naszego newslettera - raz w tygodniu wysyłamy zestaw najciekawszych kuponów promocyjnych na Twoja skrzynke email. Nie zapomnij polecić zniżkuj.pl znajomym. Im więcej osób wejdzie na naszą stronę tym większa szansa, że duża liczba firm zdecyduje się na dodawania swoich ofert właśnie u nas - dzięki temu będziesz miał dostęp do jeszcze większej liczby zniżek. Zapraszamy do skorzystania z naszego portalu ("wyszukiwarka zniżek").